درباره ما

شرکت تک پرس میرزایی از سال ۱۳۷۸ با مجوز پروانه بهره برداری به شماره ۸۳۴۲/۱۲۷ و جواز تاسیس به شماره ۱۷۶۲۰/۱۲۷ فعالیت خود را در زمینه پرسکاری قطعات خودروئی نظیر برلیانس , تیبا و پراید  در استان قزوین ، شهرصنعتی البرز  خیابان حکمت چهاردهم ، و همکاری با شرکت های بزرگ خودرو سازی آغاز نموده است. و خط تولید فرغون پرسی با کیفیت بالا مورخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۷ با حضور مقامات محترم رئیس دادگستری و دادستان شهرستان البرز افتتاح گردید .

این مجموعه در سال ۱۳۸۶ گواهینامه های ISO9001:2000   را در اجرای سیستم مدیریت کیفیت تولید قطعات خودرو دریافت نمود که مهر تائیدی بر روند رو به رشد سازمان در چهارچوب منشور اخلاقی و کمی و کیفی آن بوده است. و در حال حاضر دارای  گواهینامه های ISO9001:2015  و IATF16949:2016  از شرکت DQS می باشد. این شرکت با بیش از ۶۰نفر پرسنل فعال ، با هدف اشتغال زایی و همچنین کمک به خودکفایی کشور در زمینه تولید قطعات خودروئی , غیر خوردوئی  , تولید فرغون پرسی و در نهایت جلب رضایت مشتریان خود که قطب های اصلی صنعت خودروسازی و پروژ ه های عمرانی کشور هستند ، گام بر می دارد.

یکی از افتخارات این مجموعه ، بهره مندی از نیروهای جوان و خوش فکر با میانگین سنی کمتر از ۴۰ سال می باشد که چشم انداز آینده ای روشن برای آن متصور می سازد.

خطوط تولید این شرکت در چهار بخش قالبسازی و تراشکاری و پرسکاری قطعات فلزی و ساخت فرغون می باشد ، یکی از عمده ترین فعالیت های این مجموعه را با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۱۰ تن قطعات فلزی تشکیل می دهد.

سالن های پرسکاری ، با بیش از بیست دستگاه در تناژهای بین ۱۰۰ تا ۱۶۰۰ تن ( پرس ۶T ضربه ای تا ۶۰۰T هیدرولیک)، پتانسیل بسیار مناسبی برای تولید قطعات فلزی و ساخت فرغون با تیراژ و تنوع بالا به شمار می آید.

تجهیز دستگاههای فوق به سیستم های اتوماسیون تهیه و تولید قطعه بستر مناسبی را برای تولید قطعات با کیفیت و حساسیت بالا ایجاد نموده است.

سالن های ماشین کاری این مجموعه ، مجهز به انواع ماشین آلات , CNC مدرن و دستگاههای ماشینکاری مخصوص است که ظرفیت ماشینکاری و آماده سازی سالیانه بیش از مجموعه قطعه را دارا می باشد.

خدمات ما

ساخت فرغون

پرسکاری قطعات فلزی

تراشکاری

قالبسازی

دارای گواهی نامه های